Днями ЕА оголосила, що веде розробку мобільної free-to-play гри The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth. Проект позиціонується як колекційна рольова гра, яка запропонує стратегічний та соціальний змагальний досвід як для існуючих шанувальників всесвіту Толкіна, так і нової аудиторії. В грі будуть елементи сюжету (деякі історії будуть взяті з книг), покрокові битви, продумана система колекціонування і широкий список персонажів з «Володаря перстнів» та «Хоббіта».

ЕА мають давню історію співпраці з однією з найвідоміших фентезійних епопей. Протягом нульових вони випустили чимало ігор різних жанрів. Найвідомішою стала дилогія RTS Battle for Middle-earth. Проте після невдачі з багатокористувацьким екшеном LOTR Conquest «електроніки» перестали випускати ігри по цій ліцензії, а невдовзі естафету перехопила WB Games з дилогією Shadow of Mordor/War і LEGO-тайтлами за мотивами.


Новинка розробляється за ліцензією Middle-earth Enterprises (підрозділ Saul Zaentz Company), якій належать виключні права на «Володаря перстнів», «Хоббіта» і деякі інші твори Джона Толкіна з 70-х років минулого століття. Анонс ще раз підтверджує припущення, що ЕА всерйоз задумались про експансію на мобільний ринок. Раніше вони придбали Glu Mobile за $2.4 млрд. і Playdemic за $1.4 млрд.

Очікується, що «Герої Середзем’я» вже цього літа вийде в обмежене регіональне бета-тестування. На неї вже буде чекати досить солідний конкурент в особі мобільної стратегії The Lord of the RingsRise to War від NetEase. Вона вийшла минулого року.

Цікаво, що на початку року з’явилась інформація про те, що права на класику фентезі можуть змінити власника.

Читать другие статьи