Розробники серії детективних квестів Sherlock Holmes оголосили, що стали учасниками програми  MegaGrant від студії Epic Games. Війна негативно вплинула на робочі процеси в студії Frogwares та призвела до часткової дезорганізації.

Отримані кошти мають допомоги з переміщенням співробітників студії в більш безпечні регіони  України і ЄС та посприяють фінансовій стабільності тих, хто вже це зробив. Точна сума не розголошується, однак учасники MegaGrant можуть розраховувати на допомогу від $5000 до $500 000.

Нагадаємо, що студія Frogwares була заснована в 2000 році в Дубліні, Ірландія. Того ж року був відкритий офіс в Києві, який згодом став основним. В першу чергу розробники відомі серією інтерактивних квестів про Шерлока Холмса, перша гра в якій вийшла в 2002 році, а остання на цей момент –  в 2021. Також українці відзначились проектом The Sinking City, заснованому на творах Говарда Лавкрафта.

В перший день російського вторгнення Frogwares опублікували заяву в соціальних мережах із закликом до світової громадськості примусити Путіна прибратись з України. Що стосується Epic Games, то вона була в числі студій, що найбільш активно відгукнулась на заклик допомогти нашій країні. Загалом автори Unreal Engine і Fortnite зібрали понад $140 млн. на благодійні цілі.

Читать другие статьи