Днями ЕА оголосила, що веде розробку мобільної free-to-play гри The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth. Проект позиціонується як колекційна рольова гра, яка запропонує стратегічний та соціальний змагальний досвід як для існуючих шанувальників всесвіту Толкіна, так і нової аудиторії. В грі будуть елементи сюжету (деякі історії будуть взяті з книг), покрокові битви, продумана система колекціонування і широкий список персонажів з «Володаря перстнів» та «Хоббіта».

ЕА мають давню історію співпраці з однією з найвідоміших фентезійних епопей. Протягом нульових вони випустили чимало ігор різних жанрів. Найвідомішою стала дилогія RTS Battle for Middle-earth. Проте після невдачі з багатокористувацьким екшеном LOTR Conquest «електроніки» перестали випускати ігри по цій ліцензії, а невдовзі естафету перехопила WB Games з дилогією Shadow of Mordor/War і LEGO-тайтлами за мотивами.


Новинка розробляється за ліцензією Middle-earth Enterprises (підрозділ Saul Zaentz Company), якій належать виключні права на «Володаря перстнів», «Хоббіта» і деякі інші твори Джона Толкіна з 70-х років минулого століття. Анонс ще раз підтверджує припущення, що ЕА всерйоз задумались про експансію на мобільний ринок. Раніше вони придбали Glu Mobile за $2.4 млрд. і Playdemic за $1.4 млрд.

Очікується, що «Герої Середзем’я» вже цього літа вийде в обмежене регіональне бета-тестування. На неї вже буде чекати досить солідний конкурент в особі мобільної стратегії The Lord of the Rings: Rise to War від NetEase. Вона вийшла минулого року.

Цікаво, що на початку року з’явилась інформація про те, що права на класику фентезі можуть змінити власника.

Читать другие статьи