В звіті за третій квартал Ubisoft оголосила, що піратська ММО Skull & Bones нарешті прибуде в порт релізу вже до кінця поточного фіскального року. Нещодавно з’явилось опосередковане підтвердження цього: гра отримала оцінку від рейтингової комісії ESRB.


Це свідчить про те, що на руках у розробників є не тільки іграбельний клієнт, але й готовність Skull & Bones в плані контенту. Знадобиться ще певний час шліфування технічної частини і шанс нових переносів все ще зберігається. Однак вірогідність появи суттєвих апдейтів по грі значно збільшилась.

ESRB видала піратській новинці рейтинг Mature 17+. Дати релізу чи нових промоматеріалів по грі немає, однак в описі від регулятора містяться деякі цікаві подробиці:

 •    Вашим підопічним буде ізгой, який пережив кораблетрощу. Задачею гравця буде перетворити його у авторитетного піратського капітана шляхом виконання завдань, участі в морських битвах і дослідженні поселень;
 •    Командувати кораблем гравець буде в режимі від першої особи. Потенційними мішенями можуть бути торгові та військові судна, а також форти;
 •    В грі буде присутня механіка тарану та абордажу;
 •    Гравець зможе відвідувати піратські поселення з відповідним антуражем: жрицям кохання та опіумними притонами. З останніми будуть пов’язані деякі квести.

 • Корсарський довгобуд також з’явився на сторінці Австралійської кваліфікаційної ради в травні. Проте він відсутній в списку PEGI, яка видає рейтингові оцінки відеоіграм на території ЄС та Великої Британії.

  Skull & Bones була анонсована ще на Е3 2017, однак проект швидко потрапив у «виробниче пекло».  Реліз гри неоднократно відкладався, так що виникли сумніви у тому, що він взагалі відбудеться. Детальніше про епопею з розробкою цієї ММО можете прочитати в нашому окремому матеріалі.

  Скоріше за все, нові подробиці стануть відомі на виставці Gamescom, яка пройде в німецькому Кельні 24-28 серпня.

  Читать другие статьи