Історія з потенціальним продажем видавництва Ubisoft отримала цікавий розвиток. Як повідомляє портал Seeking Alpha з посиланням на аналітичну фірму Dealreporter, бос і співзасновник компанії Ів Гіймо разом своїми братами планує перетворити її у виключно родинний бізнес. Нібито вже триває пошук приватної інвестиційної фірму, яка надасть достатні кошти для придбання контрольного пакету акцій Ubisoft.

Зараз родина Гіймо володіє 16% акцій і 22% голосів, тож їм знадобиться залучити значні фінансові ресурси, аби викупити у акціонерів необхідну для повного контролю кількість цінних паперів. Зате у випадку досягнення мети співзасновникам французького ігрового гіганта більше не доведеться турбуватись про можливе поглинання. Хіба що вони самі того забажають.

Нагадаємо, що минулого тижня видання Bloomberg повідомило, що декілька великих інвесторів всерйоз зацікавились придбанням Ubisoft, хоча переговори на цю тему ще не почались. Деякі колишні та нинішні співробітники видавця припустили, що продаж цілком може відбутись.

Раніше у Іва Гіймо запитали, як він ставиться до можливості продажу його компанії (це відбулось після гучних угод між Microsoft та Activision Blizzard і Sony та Bungie) новим власникам. СЕО відповів, що хоче лишити компанію незалежною, але відкидати пропозиції без розгляду не буде.

Очікується, що Ubisoft до кінця цього року запустить багатостраждальну піратську ММО Skull & Bones. До цього статусу наближається ремейк Prince of Persia: Sands of Time, в якого змінилась студія-розробник.

Цікаво, що на фоні новин про намір викупити контрольний пакет вартість акцій Ubi зросла на 10%.

Читать другие статьи